כתבות יחסים ציפור נפש
אנשים קטנים מתחזקים מחולשות
 

היי לכולן
שמי שקד (שם בדוי) ואני  בת 16.5 מאיזור הצפון.
אני יושבת פה, מול המחשב, הדמעות לא מפסיקות לרדת, הידיים שלי רועדות ואני מעשנת בשרשרת. אז זה הסיפור: לפני חודש וחצי בערך, עברתי בצפר. ולפני שאני ממשיכה, אני אתן לכן קצת רקע שיעזור לכן להבין את ההמשך.
אני לא ילדה רזה, אין לי גוף של דוגמנית, מה לעשות? אני חולת סוכרת מגיל 9 בערך, עם כל מה שנלווה לעניין - הזרקת אינסולין, אסור לי לאכול ממתקים וכד'. אז כאמור, עברתי בצפר.
ויש ילדה אחת בכתה שלי, שקוראים לה יעל _(שם בדוי)..בהתחלה, היא הייתה מאוד נחמדה אליי, וחשבתי שהיא ילדה ממש חמודה. מסתבר שטעיתי.
לפני שבוע בערך, אני ממש מיהרתי בבוקר לאוטובוס, אז שכחתי להזריק אינסולין. קורה. הבוקר עבר לי בסדר, ובערך ב-12 בצהריים התחלתי להרגיש חולשה נוראית, סחרחורת.. התעלפתי במסדרון של הבצפר. ואח"כ, ילד אחד מהכתה סיפר לי שיעל צחקה עליי כשהתעלפתי.
הרגשתי כאילו נתנו לי בוקס בפרצוף, זה כ"כ כאב לי. כאילו פאק, אני חולת סוכרת כבר 7 שנים כמעט, הלוואי שהיא הייתה יודעת איזה סבל זה, הלוואי שהיא הייתה מרגישה את זה פעם אחת.
ואני מסתובבת עם מכשיר על המכנס שבודק לי את הסוכר בדם. ושמעתי אותה פעם אחת צוחקת על זה. אבל היום, היה השיא - יש ילד אחד בכתה, קוראים לו טל (שם בדוי) והוא ויעל ידידים קרובים מאוד. טל ויעל יושבים שולחן מאחורי, והיום באחד השיעורים הסתובבתי כדי לבקש מטל דף, וראיתי שרשום לו על היד "טל, אני אוהבת אותך משקד השמנה"
הרגשתי כאילו חתכו לי את כל הגוף. מה עשיתי לה שהיא כזאת מגעילה? אני בחיים לא פגעתי בה ולא עשיתי לה שום דבר רע! אז למה להיות כזאת שטן? ואחרי השיעור, בא חבר של טל, הסתכל על היד של טל, קרא מה שהיה רשום, וצחק. יופי. זה כ"כ כואב.
שקד
   

תגובות
1
מאמי אל תשימי עליהם הם סתם מפגרים אבל דוגרי גם את יכולה להיות רעה אליהם זאת לא בעיה תאמיני לי ואנשים כאלה תמיד מקבלים את מה שמגיעה להם בחיים אבל אל תידעגי יהיה בסדר.... מואה!
2
הם באמת סתם דפוקים!!!!! אם הם היו יודעים כמה קשה זה להיות חולת סכרת הם לא היו צוחקים עלייך ככה, הזריקות, הבדיקות ההשגחה על המזון, זה ממש נורא!! וכל חולי הסכרת צריכים להיות אנשים ממש ממש חזקים כדיי להמשיך הלאה יום אחר יום ( מניסיון אישי, גם אני חולה) אז בקיצור אל תשימי עליהם כי הם לא שווים את האנרגיות שלך. תהיה חזקה!! LOVE YOU! שירן
3
הם ממש דפוקים! מי את שתקשיבי להם?! הם ממש אבל ממש לא שווים את זה.... ... הם סתם חRה
4
גם אני חולת סכרת. גם אני עברתי ביצפר. ואני יודעת שזה בכלל לא קל. לא קל בכלל. אבל מי הם שיגרמו לך לבכות? מי הם? סתם כמה ילדים בני 16 שלא יודעים מהחיים שלהם. תינוקות. אצלי בכיתה זה שונה, כי הם לאט לאט קיבלו את זה שאני צריכה להזריק לעצמי והכל..אבל תחשבי על זה. הם לא מבינים. אם הם היו מתחלפים איתך לכמה דקות אפילו הם היו מבינים כמה זה קשה..הם לא מבינים, והם גם לא יבינו. אבל דבר אחד את בעצמך צריכה להבין- הם תינוקות, הם לא מבינים חהיים שלהם, חה רוצים מהם. באמת שהם תינוקות, ואת צריכה לרחם עליהם. יהיה בסדר. באמת.
5
גם אני חולת סכרת. גם אני עברתי ביצפר. ואני יודעת שזה בכלל לא קל. לא קל בכלל. אבל מי הם שיגרמו לך לבכות? מי הם? סתם כמה ילדים בני 16 שלא יודעים מהחיים שלהם. תינוקות. אצלי בכיתה זה שונה, כי הם לאט לאט קיבלו את זה שאני צריכה להזריק לעצמי והכל..אבל תחשבי על זה. הם לא מבינים. אם הם היו מתחלפים איתך לכמה דקות אפילו הם היו מבינים כמה זה קשה..הם לא מבינים, והם גם לא יבינו. אבל דבר אחד את בעצמך צריכה להבין- הם תינוקות, הם לא מבינים מהחיים שלהם, מה רוצים מהם. באמת שהם תינוקות, ואת צריכה לרחם עליהם. יהיה בסדר. באמת.
6
תאמיני לי שהם סתם זונות וברגע האמת הם ישלמו על מה שהם עשו לך כל הילדים האלה צריכים להיות מוחרמים על ידי החברה באמת,,, כולם יכולים לצחוק על מישו גם לבנאדם הכי יפה יש פגם וכל אחד פוחד להיות קורבן של הכיתה הנוער חייב לשים סוף להצקות האלה ולגנות כל התעללות מילולית ופיזית
7
בעע דווקא בשם יעל בחרת?? טוב לא נוראא... אז הילדים האלה ממש מפגרים אל תשימי לב אליהם בכלל!!! הם לא יודעים איך זה להיות שונה מאחרים, גם לי יש בעיה קטנה אבל לעומתך זה כלום אבל אני ממש מבינה אותך. לי יש בעיה שאסור לי גלוטן אז אסור לי לאכול דברים עם קמח חיטה ושעורה שזה כמעט..טוב כמעט הכל! זה ממש מבדיל ומשגע להיות שונה ולמרות שזה לא כזה ביל דיל כמו מה שיש לך אני בכל זאת מבינה. והיא ילדה מגעילה אל תתני לה לפגוע בה תחזירי לה! שתראה שעליך לא צוחקים!
8
חמודה באמת שאין לך שום סיבה להתיחס עליה.. את יודעת מה אני הייתי עושה.. הייתי מתישהו לוקחת את הילדה הזאת הצידה ומבקשת להגיד לה משהו ומספרת לה את הכל על הסוכרת וכל הסבל שכרוך בזה ועל הכל... ואחרי זה לשאול אותה: זה עדין מצחיק אותך? ופשוט להגיד לה שאם היא רק הייתה מצליחה להבין מה זה היא בחיים לא הייתה צוחקת על זה
9
ל"שקד": אני קצת מבינה איך את מרגישה כי גם אני די מלאה ויש ילדים שיורדים עלי ואני יודעת שזה מאוד מעליב אבל אם הם יעליבו אותך את יכולה להגיד להם איך הם היו מרגישים אם הם היו כמוך ובכול זאת על תשימי עליהם קצוץ.
10
תראי, גם לי היו קטעים שהתייחסו אליי בצורה מעצבנת כזאת בגלל הסכרת שלי, אבל לא נתתי לזה לפגוע בי ולבאס אותי, וכשזה כן פגע, לא הראיתי להם את זה בגלל שזה בדיוק מה שהם רוצים!! הם פשוט ילדים מגעילים והקטע שלהם בחיים זה לעשות לך רע, ואת צריכה להראות להם שהם לא מעניינים אותך והם לא משפיעים עלייך בכלל ואולי תנסי לדבר עם המחנכת שלך או לא יודעת, תגרמי לזה להיפסק, כי אל מגיע לך שייתחסו אלייך ככה!! לאף אחד לא מגיע!! אם את רצה לדבר או משהו, תפרסמי בתגובות ואני ישאיר פה ת'איסי שלי....ביי מתוקה;)
11
גוד איזה אנשים יש בעולם!!! אני ממש משתתפת בצערך, אבל תתעודדי - לפחות לא מרחמים עליך... לדעתי זה הרבה יותר גרוע... אני מציעה לך לשים עליה זין ולהתידד עם בנות אחרות, אחרי שתתחזקי קצת במעמד החברתי - את כבר תוכלי להיכנס בה חזק מאוד... ממש כמו שצריך... בהצלחה.
12
האמת זה ממש מגעיל משהם עשו אבל תנסי לא לקחת ללב תתעלמי מה איכפת לך וברגע שכניסי לראש שזה לא איכפת לך זה באמת לא היה לך איכפת זה לא אשמתך שהם עוד לא התבגרו ולא חושבים שהמעשים שלהם פוגעים במישהו
13
תגידו שמעתן על האתר הזה של ישראל? שמעתי על אתר, שזה רק לאנשים מסוימים, שהולכים לייצג את ישראל והאתר הזה מפורסם בעולם, וכל הזמן מפפיצים אותו בכל מקום אפשרי שמעתי שיש שם מלא דברים....ושאפשר לייצג את ישראל, וזה לבני נוער, למישהו יש מושג?
14
בקשר לאתר של הילדה מלמעלה- כן שמעתי על האתר זה אתר מהמםםם...זה רק למי שממש ישראלי, ואוהב לתמוך בארץ והכל...וזה רק למי שיודע אנגלית..אותי לא קיבלו....= ואני לא יודעת את הכתובת.... = ובקשר לכתבה- חמודה אל תדאגי, הכל יהיה בסדר את לא צריכה לשחם עליםה בכללץץץץ
15
אוקי עכשיו תקשיבי טוב מאמי..אני חויתי חוויה דומה לזה בכיתה ב' שהיה לי די מבאס בביצפר הקודם כי המחכנחת הייתה נוראית והילדים סתם ילדים מתלהבים..כוה כיתה ב'..אבל לא משנה עברתי לביצפר חדש...במשך 4 שנים לא הצבעתי להגיד תשובה..במשך 4 שנים כל שניה שהייתי באה עם ילקוט חדש הילדים היו שופחים לי טיפקס..אז נכון אני לא חולת סוכרת..אבל אני תראומטית..היו לי ולאמי הרבה תאונות עם האותו ומאז התחלתי להיות טראומטית כל פעם שאני נפרדת ממישהו אני ישר חושבת עם יקרה לו משו..ועוד כל מיני דברים..מותק עכשיו עברתי ביצפר ואני בחטיבה...בכיתה ח'..ואני בביצפר שכיך לי לבוא אליו..ואני מתבאסת שצריך לחזור הבייתה בסוף היום..כל יום אני מגלה דברים חדשים ומעניינים..ואני עושה מה שאני אוהבת..ובקיצור אולי מהדברים שלי את לא תכלי להבין הרבה..אבל אני יגיד לך ככה..ילדים מגעילים כאלה את תמצאי בכל מקום..מה שאת צריכה לעשות ברב המקרים זה לעמוד על שלך לבוא לגברת יעל ולהגיד לה.."סלחי לי מותק אבל את על תדברי עלי ככה ואל תלכלכי עלי למה את לא יותר טובה ממני ואם יש לך משו שאת רוצה להגיד לי בואי ודברי איתי על זה לבד בפנים"..שמעי מותק..אני לא יכולה לתת לך כל כך הרבה עצות..אבל את צריכה להשתנות ואת צריכה לעזור לעצמך להרגיש יותר טוב..תעמדי על שלך על הדעות שלך ותראי לעולם שאפילו עם הסוכרת את תנצחי את כולם..ושיעני כולם על הזין שלך..!...מקווה שעזרתי..יאלה ביי
16
וואי איזה מניאקית. אוקיי שמעי אם היא לא שמה לב איך שנפגעת אז תכתבי לה בפתק את כל מה שאת עוברת... ועל המחלה והכל... (ואני במקומך הייתי גם ממציאה כאלה פרטים שיגרמו למניאקית להרגיש אשמה...) ואז בסוף תשאלי אותה אם זה באמת נראה לה מצחיק... אם יש לה מצפון היא תפסיק. אם אין לה, תכנסי בה חזק. תמצאי את החולשה שלה ותחזירי לה... נכון שאת לא צריכה לרדת לרמה שלה אבל זה עדיף מאשר להפגע כל פעם מחדש.. אולי היא תבין שבך לא מתעסקים ותרפה. אם לא, (לא זוכרת מי כתבה אבל) תשתמשי ברעיון של לפגוש חברות חדשות, לעלות קצת במעמד החברתי ואז להכנס בה. בהצלחה. ואל תשימי לב, סתם חארות שלא שווים יריקה, תינוקות מגודלים שלא יודעים מהחיים שלהם, והם יקבלו מה שמגיע להם! שום דמעה שלך לא שווה אותם!
17
*** שאיתך לא מתעסקים
18
מותק- גם אני חולת סכרת אני בת 15..אולי לא יורדים עליי ככה אבל הם סתם מניאקים על תשימי עליהים. בהצלחה!!!!!
19
בחורה את פי 10000000 יותר מגניבה וחזקה ,הם לא יודעים שום דבר על החיים שלהם ואם בא לך לדבר אז האי סי קי שלי הוא 230907223
20
שימי זין עליהם! הם סתם ילדים דפוקים ולא בוגרים בגרוש! לא שווה אפילו להשקיע את הדמעות שלך על אנשים כאלה ופשוט תתחזקי ותראי להם שאת שווה פי אלף מהם! תגרמי להם להרגיש מטומטמים כמו שהם ניסו לעשות ממך.. אולי אז הם יבינו איזה דוחים הם! ואם את רואה שכולם בבי"ס הזה הם כמוהם אז כבר עדיף לך לעבור לבי"ס אחר.. בכל מקרה, אל תתני למטומטמים כאלה לגרום לך להרגיש רע כי אני בטוחה שאת יודעת שהם לא שווים את זה
21
שקד אל תבכי עם כאלה חברות מי צריך חברות לגלות לך משהוא גם לאחותי יש סכרת והיא בגיל שלך היא לא ממש שמה על כולם ומי שיצחק על זה היא תביא לו כף כי היא יודעת שזה מה שיש ועם זה צריך להסתדר אז רובם יודעים אני חושבת תלכי על הילדה הזאתי ותגידי לה שהיא בוגדת ותשאלי אותה למה היא מרכלת עליך אני הייתי אומרת לה את זה ובסוף אם חברות נחש כמוך מי צריך חברות? והולכת בהצלחה ותתעודדי ! עדי(שם בדוי)
22
היי ממי על תעלבי מהם בכל כיתה יש ילדים מגעילים והם כנראה חלא יודעים להאריך חברים ואנשים תחזירי להם את מספיק חזקה בישביל זה לב יו ואת כולכם טולי
23
מאמי.. אל תשימי עליהם למה מי הם שתתני להם להעליב אותך? שימי עליהם פס אבל גדול.. אם את רוצה להחזיר להם ולהיות ממש שטן את צריכה לדעת משהו עליה שהוא די יכאיב לה.. והיא תרגיש איך זה להיות ככה.. אלה ילידם שאין להם חיים ואולי הם פשוט מקנאים בך בגלל כל מיני סיבות.. אז הם יורדים עלייך ...!!
24
עזבי אותם סתם ילדים חרא!!! למה מי הם בכלל?! על תתיחסי עליהם!!!!!! מגעילים!!! שהם ינסו להיות עם זה ואז נדבר!! אבל עם זה היה קורה לי היתי דופקת לה נעל בראש!!! בקיצר אנשים כאלה לא שווים יחס!!!
25
היי מתוקות. רציתי להודות לכן על התגובות התומכות, הן ממש חיזקו אותי. אתן מקסימות. :)
26
הם בני 16 וככה הם מתנהגים?!?! כוסעמק מה חזרנו לגן............ חפשי לך חברים חדשים דחוףףףף ולשני המכוערים האלה שלחי בייביסיטררררר..
27
מותק תקשיבי ותקשיבי טוב!! היא נוולה והיא הדבר האחרון שתעניין אותך בחיים אם את רוצה להחזיר לה אז בקטנה תצרחי עליה ליד כולם משו שהיא לא הייתה רוצה שידעו וזהו תחזרי לחייך בעדינות תכירי בנים ותתיידדי איתם לפי ידעתי שאישית רוב הבנים לא מגעילים כאלה!! אבל תכירי את ההומור שלהם לפני ואל תיפגעי ממנו בחיים!!!!וזהו הכול יהיה טוב תוציאי אותה מחייך! :)) (עברתי הרבה יותר קשה מזה בחיים.. אוףף אבל אני שמחה אחרי אתמול היה לי כזה יוםם מדהיםם מלאא בניםם רק חבל שאין לי חברר כברר אוףף מזה בא לי חבר ובחיים לא היה לי ואני כבר בת 15 השנה אוףף)
28
יש דברים שכואבים מאוד וכל אדם חייב לדעת להיתגבר עליהם... אני לא אומרת שזה קל... בימקומך היתי מיתעלמת מהם כי הם סתם חבורה של תינוקות מפגרים שמחפשים מוצץ!!! אל תדברי איתם ותימצאי לך חברים נורמליים שגם זה לא קל, את חייבת לילמוד מזה דבר אחד, מי שניראה לך כחבר טוב ונחמד יחול בכל שניה להפוך לסיוט הכי גדול שלך. נוסה על ניסיוני האישי... :(
29
מאמי שלי, מתוקה שלי, סכרת זה דבר טיבעי, זאת מחלה דיי נפוצה שהרבה חולים בה! אני מכירה 3 אנשים שחולים במחלה הזאת! סבתא שלי, ילד מהכיתה שלי ואבא של חברה שלי! מתוקה שלי, אין לך מה להיפגע מהם בכלל בכלל בכלל בכלל! אם הם בני 16 וצוחקים על מחלה כנראה שהם לא מבינים כלום מהחיים שלהם! על מה בדיוק הם צוחקים פה? על משהו שברא ה'? על בת אדם שסך-הכל רמת הסוכר שלה בדם היא לא כמו שלהם? תראי עד כמה זה טיפשי! את בכלל לא צריכה להתייחס! ואת בכלל לא צריכה לחשוב: "מה עשיתי לה?" כי מתוקה שלי- א=ת ל=א ע=ש=י=ת כ=ל=ו=ם! אז הילדה הדפוקה הזאלת והחברים שלה יכולים לדחוף אצבע לתחת, כי זה שיש להם יותר סוכר בדם לא אומר שהם אנשים יותר טובים וממש לא נותן להם הזכות לצחוק על אנשים! אז מתוקה שלי, תדעי שיש אנשים כאלה ובסוף מי שיסבול יהיה הם ולא את!! אז אל תיעלבי מהם כי הם האחרונים ששווים את זה! וחוץ מזה, כל דבר בחיים הוא לטובה ואני בטוחה שתצליחי להתגבר על זה!!!! love you very much kerenosh!!
30
וואו,אני ממש בהלם..כאילו כמה ילדים במדינת ישראל יכולים להיות מפגרים?! מאמי אני חושבת שאין לך למה להתייחס אליהם,זאת את,מי שרוצה אותך יקבל אותך בכל מקרה ומי שלא אז לא.. ודבר שני אני מאוד מקווה שזה יעבור לך.. שלך באהבה,מיכל.
31
חברה שלי היא חולת סכרת מגיל 11 וכיום אנחנו בנות 15.. וגם היא לא כזאת רזה בגלל השפעת המחלה.. לפני שנה היה לה חבר שתיהם היו ביחד שנה..ולפני חודשיים הם נפרדו..מאז הוא כל הזמן יורד עלייה משפיל אותה..בהתחלה היא כל הזמן בכתה היא לא הייתה מסוגלת לקלוט שדווקא הילד שהיא כל כך אהבה יעשה לה כזה דבר..אחרי שבועיים עם כל העצות והתמיכות שנתנו לה זה כמעט עבר לה והיא לי ייחסה לזה חשיבות,עד! עד שזה הגיע-המחלה..הוא התחיל לרדת לה על המחלה והמחלה היא ממש הנקודה הכואבת שלה..והיא פשוט נשברה..יש לה גם סכרת קשה וכל שבועיים היא מבקרת בבית חולים..ואז אמרתי לה את מה שאני אגיד לך עכשיו.. ~לכל אחד יש את הפאק שלו,בגלל זה אף אחד לא מושלם..בכל מקרה..מה כבר יש לעשות?זה אנחנו וככה צריך לקבל את עצמינו מי שלא מסוגל להבין את זה,לא שווה אותנו!~ הילדה הזאת פשוט לא שווה אותך,סתם חבל שתתייחסי לזה בכלל ונכון זה פוגע..אבל תזכרי "בכל דקה שאת עצובה את מבזבזת 60 שניות של אושר" משפט לא הכי חכם אבל אין מה להגיד,זה פשוט נכון! אז כמו שאת רואה את לא היחידה שסובלת..ויש מקרים קשים משלך..בסוף אורטל התגברה על זה..ואם היא התגברה על זה גם את תתגברי!!! אז שיהיה לך בהצלחה:)
32
יש לי דבר אחד לומר לך.......שימי עליהם ***.............יום אחד זה יחזור אליהם.....ואז הם כבר לא יצחקו!!
33
בהתחלה חשבת שיעל חמודה והכל, כניראה שאת טעית, ואולי היא יכולה להיות חמודה אבל את לא צריכה לנסות לדבר איתה עכשיו תיתעלמי ממנה היא סתם פקצה. אם היא באמת היתה חכמה היא היתה חברה שלך ואוהבת אותך כמו שאת ויכול להיות שהיא סתם יורדת עליך ליד החברים שלה כדי להשיג צומת לב או משהו. תשיגי לעצמך חברות אחרות ותיתעלמי ממי שמפריע לך ותראי שלאט לאט יצתברו לך יותר חברות
34
שמעי, ככה זה בני אדם. רובם מגעילים. אני אולי נשמעת לך כמו איזה מפקדת, אבל את צריכה להיות קשוחה, לסבול בשקט, לא לענות להם ובשום פנים באופן לא לבכות. כשאת מגיעה הביתה בכי חופשי, אבל רק שם. אם תראי סימן חולשה כלשהו את רק תגרמי ליעל המגעילה הזאת שימחה, וזה ממש לא משאת רוצה. את רק צריכה להעמיד פנים שזה לא מזיז לך, ואם הזמן זה באמת לא יזיז לך.
35
ל"שקד " קודם כל שימי ז-י-ן ענק הם לא שווים את זה תשמרי על הכבוד שלך זה הכי חשוב ותחזירי לה כמו שאומרים יחס גורר יחס אני מבטיחה לך שהים תצטער על זה כי זה לא נושא לצחוק אבל חפיף מאחלת לך החלמה ותנשקיאת הרצפה שזהלא מחלה אחרת מקווה שעזרתי רינת
36
שקד מתוקה, שמעי.. לאמא שלי יש סוכרת נעורים .. אני יודעת שזה לא אותו דבר אבל אני מכירה טוב מאוד את המחלה ... ויש לי חברה שגם כן.. גיליתי שיש לה לפני חודש וחצי בערך.. אני יודעת שזאת אחריות גדולה, כל הקטע של ההזרקות וזה. טוב האמת שזה לא היה ממש קשור, מה שרציתי לכתוב לך זה שהייתי כמוך- חלשה,דרכו עלייך חופשי. אבל אז דיברתי עם מישו מאוד חכם שהכניס לי קצת שכל ולימד אותי- שאני, ורק אני באה לפני כולם. עכשיו כשאני דואגת קודם כל לתחת שלי, אני שמה לב שאנשים רודפים אחרי, שאנשים מנסים כל הזמן להתחבר איתי. כל מקום שעושה לי רע אני פשוט מתרחקת ממנו. שמה זין כמו שאומרים. פעם משהו היה מפריע לי הייתי שותקת, אבל עכשיו אנשים פשוט יודעים --איתי, אין להתעסק-- אם בא לך לדבר עוד.. אז בכיף מתוקה תשאירי לי את האי סי שלך
37
מאמי אל תשימי אליהם פשוט אין להם לב!! תראי שלא אכפת לך אני יודעת שזה כואב לך!!
38
רחמים עליהם .
39
היי מאמי נו באמת..אל תשימי אליהם אפילו לא פס הם סתםם.... אל תבכי אין לך מה את כתבת מודעה לאתר כדי שיעזרו לך הרי זה אתר לבנות העשרה !שלך מירב!
40
תראי מותק שלי..ברור לי שזה הדבר הכי כואב בעולםםם שצוחקים עלייך גם לי זה קרה..אבל הסיפור של לא כל כך כאוב כמו שלך..פשוט הילד שאני אוהבת צחק עלי..לא משנה..תראי "סתם אחת" זאת שכתבה ראשונה צודקת...לדעתי את יכולה להחזיר להם תיהי שטן את באצמךך נגיד זה שהיא כתבה על היד..היית יכולה להגיד לה..יו טל לא ידעתי שהחלפנו שמותת היית יכולה להגיד לי...לקרוא לך מעכשיו יעל? ככה צראי תשחקי אותה בהפוכה תריבי איתה תהיו כמו חתול ועכבר את תראי היא תקבל על כ-ל מה שהיא עושה לה כמו שאומרים כל כלבה באה ביומה..! מקווה שעזרתי סורי על המגילה ביי
41
נשמה שלי...יש משפט שאומר: חברים באים=>וכך גם הולכים. יש גם משפט שאומר: אין כזה דבר חברים ואם כבר יש=>הם לא אמיתיים. היעל הזאת תקבל הכל בפרצוף=>הגלגל מסתובב!!! תלכי לחברה אחרת שלך או שתלכי לידיד ממש טוב שלך ותעשי הכל אותו דבר...תצחקו עליה בחזרה!! תשפילי אותה!!הכל מגיע לה!!! תחזבי על זה!!!
42
כמשיהו מקלל אותך הוא רוצה לעצבן אותך כשאת לא מתעצנת המשהוא הזה יתעצבן מכיוון שהוא לא הצליח לעצבן אותך אל תיתיחסי לאף אחד תזכרי שבחלק מהמקרים לא בכולם חברה זאת עברה והיעל הזאת לא מבינה מה היא עושה אני מאמינה שגם לה יש לב אבל פשוט קשה לראות אותו לכי לדברי איתה ואם את מתביישת תרשמי לה מכתב מכל הלב את כל מה שרשמת פה תספרי לה על המחלה שלך ועל כמה כואב לך גם בלי עזרתה ותגידי לה שאת ממזמן למדת לא להקשיב לאחרות וזה לא מזיז לך שמקללים אותך תנסי להראות חזקה למרות שלדעתי את הילדה הכי חזקה שיכולה להיות אם את מצליחה להמשיך את חייך אם המחלה הזאת ותזכרי שיש לך עוד חברות ושהיא אחת מכל הכיתה תנסי להתחבר לכמה ילדים ל 2 לא יותר הם כבר יעזרו לך ביי מקווה שעזרתי לך ואם את רוצה לדבר אז זה האימל שלי drorziat@walla.com
43
היי זאת שירלי :) אז בקשר לחברה הכי טובה שלך, אז רק רציתי להגיד לך שזה אף פעם לא סופי
44
מותקק אל תשימי עליהםם !! יש ילדים זבל ואת לא צריכה להתחבר אל כאלו ילדים !1 מאמי תמשיכי בחייך ורק שתדעי שאני גאה בך שככה את ממשיכה בדרכך למרות שאת חולה בסוכרת ומתמודדת איתה יום יום !!
45
מותק, כמו שכולם פה כבר אמרו- הם סתם פסולת אדם והם לא שווים את הכאב שלך. תשכחי מהם ותתרחקי מהם כמה שאפשר. ואת לא צריכה להתנקם בהם, כמו שחלק כאן הציעו לך- מה זה כבר יעזור לך?! את לא צריכה לרדת לרמה שלהם אלא פשוט להתרחק מהם. ואל תדאגי- את תראי שבקרוב מאוד את כבר תמצאי בבצפר הזה חברים אמיתיים ולא כאלה זבל של אנשים. ויום יבוא והם יענשו על כך בדיוק כמו שמגיע להם- גורלו של כל אחד הוא לפי איך שהוא מתנהג: ולפי איך שה"חברים" האלו שלך התנהגו- אני ממש לא מקנאה בהם.
46
מתוקה תקשיבי יש אנשים רעים בעולם פשוט אל תקשיבי להם , כי אף אחת לא שווה שתבכי בגללו , וזאתי שפגעה בך פשוט לא שווה כלום כי היא טיפשה שתרשום מה שהיא רוצה את יודעת מה את שווה ואני מבינה אותך אף אחד לא צריךך להוריד לך מהערכה העצמית שלך ומאמי אני גאה בך שלמרות הסוכרת והזריקות והכל את ממשיכה פשוט תתעלמי יש אנשים בורים שחושבים שהם שווים יוצר חבל שהם לא.... ותזכרי שאת שווה הרבה מאוד ותאמיני לי לא כל אחת צריכה שיהיה לי גוף 60 90 60 הכי חשוב גם מה שמבפנים ולמרות שאני לא מכירה אותך אני בטוחה שאת בן אדם טובב ביוש {:
47
חי חי, כיף לדעת שיש עוד הרבה מתוקות באתר! בוא נתאגד ונשתלט על העולם!!!
48
מה שאני רוצה להגיד זה שלידה הזאת פשוט אין חיים.. היא יורדת עליך כי אין לה חיים ובגלל זה היא חייבת להסתכל על חיים של אנשים אחרים ולפגוע בהם..אתמבינה היא חייבת למצוא אנשים להכאיב לה ם כדי לפצות על איזה כאב אחר בחייה! ...שאולי את לא יודעת עליו
49
תעזבי את העניין הזה- ת-ש-כ-ח-י תראי לה שלא אכפת לך!!! וכדי להראות את זה- באמת צריך לא להיותכפת לך!!!!היא ילדה מסכנה-לא את. תרחמי עליה
50
אוקיי ככה: זה לא שאני מנוסה כי אף פעם לא קרה לי משו כזה..!! אבל שימי עליה זין! תמצאי לך חברות אחרות למה היא לא חברה אם היא ככה..אל תהיי עצובה בגלל זה..
51
קודם כל לא אומרים עשירים/עשירה/שעיר וכ'ו!! אומרים אמיד, עשיר זה מילה שיטחית! אני שונאת שחברות שלי כל הזמן מדברות על ילדים אחרים ועל הכסף שיש להם! הן כל הזמן אומרות איזה בית יש ל-x ואיזה בית יש ל-y, וזה ממש מרגיז! למה אנשים לא יכולים להסתפק במה שיש להם??? למה אנשים חייבים לקנאות!! מה הקטע?!? אם אתן רוצות שבעתיד תהיה לכן עבודה ותתפרנסו טוב אז תלמדו! תשקיעו!! תחרשו!! אח"כ תקטפו את הפירות!! ככה זה! ככה עובד העולם!! אנשים תתעוררו! אני יודעת שהמון בנות יגידו לי מה הקטע שלי, ומה נפלתי עליכן ומה זה קשור, אבל זה קשור! כל דבר בעולם הזה קשור לכסף! ואני רוצה להגיד עוד דבר אחרון!- מי שעכשיו לא לומד ולא משקיע בלימודים שלו יאכל אותה אח"כ. כן זה בדוק! תסתכלו על כל עלובי החיים {סורי על הביטוי} בכתה שלכם, כן אלה שאתן בד"כ קוראות להן ערסיות וערסים! כן אלה שיורדים על אחרים על כמה שהם חורשים/מכוערים וכ'ו! אלה אותם ילדים שלא יגיעו לכלום בחיים שלהם! שהם יהיו בדיוק כמו ההורים שלהם1 שימו לב שההורים של אותם ילדים גם לא הגיעו למשהו מיוחד!! אז בקיצר! תשקיעו בלימודים!! ואל תקנאו במה שיש לאחרים! אל תרכלו! אל תשתמשו בסלנגים! ותהיו כנים! לאב יו! חסויה
52
מאמי, גם לי אין גוף של דוגמנית... ואני יודעת מה זה. שצוחקים עלייך, מדברים מאחורי הגב... אבל דוגרי, הגלגל תמיד מסתובב.... פעם אחת ילדה אחת צחקה עליי ואז כל החברות שלי עשו עליה חרם והיא התחננה שאני אסלח לה... אז תשימי עליה טוב???
53
שלום שקד.. אני זיו ואני גם חולת סוכרת ואני מאוד מתחברת אלייך כי גם לי זה קורה לפעמים.. וכאילו פאק מה עשיתי.. ואני רגישה ואני גם בוכה.. לפעמים או מזילה דמעה.. אני לא סובלת שיורדים עליי ועוד עם הסוכרת.. לי יש משאבת אינסולין.. ויום אחד לפני חופש פסח התקלקל לי האינסולין במשאבה..ורבתי עם ילד אחד..והיה לי hi והוא לא ירד..כמובן שהייתי בקשר עם הרופאה שלי..אורנה (המדיהימה)ועם הורי.. והוצאתי עליו את כל העצבים שלי.. וגם אני לא רזה..לא מהממת אש!! אני ממוצעת בהכל!! חוץ מהגובה.. ובסוף הוא העליב אותי בקשר לסוכרת רציתי לחנוק אותו ..ושיחקתי אותה ה"לא נעלבת" ובכיתי וצחקתי..אבל לא התעלפתי מה-hi (יותר מ-700) (היו לי 3 מקרי היפלוגיקמיה..משו כזה...התעלפויות מהיפו..נמוך מאוד) בקיצור זה נגמר טוף..חברות עזרו לי.. בקיצור..דברי איתי..כי את די דומה לי!! האייסייקיו שלי..(266374218) זיו שורגי!
54
בקשר לתגובה שלי מלמעלה.. האינסולין התקלקל לי מהחום.. וזה היה יום רביעי..
55
תמיד יהיו את האנשים שמחפשים לרדת על אנשים. בכל מקום זה ככה יותר נכון בכל ביה"ס פעם גם עלי היו יורדים בהתחלה הייתי לוקחת את זה קשה ואחרי זה כבר לא שמתי עליהם! הכל מסתכם באיך שאת לוקחת את זה. ואני יודעת שזה קשה להתעלם אבל את צריכה להרגיש טוב עם עצמך ואיך שאת נראית ומי שזה לא נראה לו שלא יסתכל.
56
מתוקהה אין מה לעשות ככה החיים נכון שאת חולה ונכון שקשה לך אבל אין מה לעשות תתגברי!!!!!!! המקרה שקרה לך זה שטויותת זה כלוםם לעומת מה שקורה לבנותת אחרותת אז צחקו עלייךךךך סוו פאקיג וואטטטטט...זה לא כזה ביג דיל!! כה הם בנותתת וזה רק מראה שאין אמונה באףף אחדד!!!!!!!!! אל תכחי את זה קשההה! בייי
57
היי בנות...אני צריכה לספר לכן משהו ואני לא יכולה לחקות עד שתיתפרסם הכתבה שלי... אז ככה..שמי שירי(שם בדוי) ואני בת 13 וחצי עליתי לכיתה ז' חשבתי שיהיה לי טוב אבל בככל לא כך...הכיתה שלי כיתה נוראית שום חברה שלי שרציתי שתיהיה איתי היא לא איתי לפחות יש לי את החברה הכי טובה שלי...אז גם גגה שלא יצא לי כיתה טוב שתי בנות שאחת אמא שלה הייתה שומרת בבית הספר היסודי ביקשה ממני ומהחברה הכי טובה שלי שני(שם בדוי)ביקשה שניהיה חברות שלה..לא הקשבנו לה ואז המחנכת שלנו ביקשה מימנו אז התחלנו להתחב אליה שמה ריקי(שם בדוי) וגם אל החברה הכי טובה שלה ששמה מילי(שם בדוי) הם יצאו בכיתה שלידנו שבאה אח שלי התאום לומד... עכשיו הינו בסדר הסתובבנו בהפסקות והכל ויום אחד ריקי הפסיקה לדבר איתי והיא כן דיברה עם החברה הכי טובה שלי..ואחרי כמה זמן היא לא דיברה גם עם שני ומילי גם לא דיברה איתנו ואחר כך היתחלו שמעות עלי שאני לסבית ואני אחת שהיו לה צינים דיי טובים ושבחטיבה לא הלך לה טוב הייתי בוכה מכל דבר...רדפתי אחריהם בהפסקות כדאי לברר למה הן לא מדברות איתי ...ואחר כך התחילו שמועות שאני לסבית וילדים היו שאולים עם אני לסבית... וים אחד הן אמרו לאח שלי איזה מסכן אתה יש לך אחות לסבית דיברתי עם רכזת השיכה זה פסק אבל ילדים חושבים שאני לסבית...חלק מהדברים הסתדרו מצאתי עם מי להיות בטיול השנתי ובטיול השנתי התחברתי לילדה מהכיתה ששמה יעלה (שם בדוי)ונהפכנו להיות שלישיה הבעיה שעכשיו זה חזר אומנם לא שאולים אותי עם אני לסבית אב לפני כמה זמן שאלו את חברה שלייעלה מה את חברה טובה של שירי ושני?והיא שאלה כן למה?אז אמרו לה כי אמרו לי שהן התנשקו בפה וששירי אמרה לשני שהקשר בינהם התחזק....סבא שלי ז"ל שכל כך האהבתי ועדיין אוהבת ניפטר הרסתי את הפלאפון שלי ות המחשב של אבא שלי מהעבודה תאמינו לי מי לא רוצה שיהיו לה חברות כמה בנות שהיו בכיצה שלי ועברו כיתה יותר נכון שתי בנות התחברנו איתם ואז הן עברו כיתה ועכשיו הן חושבות שאני לסבית ושאני ושני התנשקנו בפה...וכל הזמן מילי וריקי צוחקות עליה אני פשוט לא יכולה לפגוש אותן כל בוקר אני רוצה את סבא שלי בחזרה אני רוצה את החיים הטובים שהיו לי בחזרה..אמא שחי יודעת על הכל ואני רוצה לעבור בית ספר אבל היא אומרת מה את חושבת ששם יהיה לך יותר טוב?כן אני חושבת שיהיה לי יותר טוב נכון שיש ילדים מגעילים בכל מקום ... אבל בכל זאת לא יהיה לי את כל הסיפור הזה שאני לסבית..ובשיכבה שלנו כולן מתנהגות כמו זונות... הסיפור הזה זה לא כל מה שרשום פה זה סיפור ארוך שלא ניגמר ושאני ממשיכה לסבול ביגללו מכל מני סיבות שקשה לרשום ומסובך להסביר.. סליחה על המגילה..פשוט הייתי חייבת לרשום את זה...
58
אותה ילדה פשוט בורה, וחסרת הבחנה. בנוסף, היא לא יכולה לדעת אם לא לא יהיה סוכרת בעוד מספר מוגבל של שנים. פשוט תתרחקי ממנה.
59
מתוקה, רק תזכרי שהעולם הוא עגול, וכולנו שווים בפני הבורא והוא מה שקובע מה שיקרה. העיקר תישארי נאמנה לעצמך, תאמיני בעצמך ואל תסמכי על כל אחד. אני בטוחה שאת כל כך מיוחדת שהיא לא מגיעה אפילו לקרסול שלך. קבלי חיבוק וכל הכבוד -על כל מה שעברת ואת עוברת, ועל זה שפתחת את ליבך וסיפרת את הסיפור שלך. ישר כוח! ממישהי שאכפת לה
60
אני מסכימה עזבי אותך משטויות הם סתם מטומטמים ואם את רוצה את יכולה לצחוק עליהם אבל אנחנו לא בגן תתכנני נקמה ולא חיבים לעשות מכול זבוב פיל (מקווה שמבחינתך זה זבוב)
61
תאמיני לי שקראו לי הרבה מקרים כאלה... הייתי פשוט יושבת ובוכה.... אבל יש משפט "הגלגל הוא עגול, יום יבוא וגם אתה תסבול" ולמרות שזה נשמע פאסה וגמאני לא האמנתי לזה. זה כזה נכון!!! עכשיו יש 2 בנות שאני לא מדברת איתם (ואם כל אחת זה מקרה שונה והם לא קשורות אחת או משו...) שלהם אני אשמור טינה כל החיים וכמה שהם מנסות להשלים איתי אני בחיים לא אסלח להם (אחת מהם כבר קצת יותר משנה אני לא מדברת איתה) בקיצר יש עוד הרבה שצחקו עליי גם שאני שמנה, חברות שהיו ממש טובות שלי.... עכשיו כולם שמנות שטוחות חסרות חבריםםם אני מוציאה לכולם ת'עיניםםםם ימותו הקנאיםםםםםםםםםםם
62
דבר ראשון, רק שתדעי לך שאת ממש מותק, והזונה הזאת יעל לא שווה את ההיתייחסות שלך בכלל,דברים כאלה ממש מעצבנים אותי, תקשיבי, יש בנות בעולם שהן פשוט כלבות, ואין להן מה לעשות בחיים חוץ מלעשות רע לאחרים, את צריכה פשוט לעזוב את זה תרחמי עליה, בטח רע לה אז היא עושה רע לאחרים, היא פשוט שטן, וזה בכלל לא קשור אלייך!!!
63
איזה אנשים דוחים ומגעילים וחסרי רגשות יש בעולם הזה!!!!אני בהלם!!! אבל אל תתיחסי אליהם אני יודעת שזה קשה אבל תגידי לעצמך :"חכי חכי שקד תראי מה יקרה לך!" (אל תעשי לה כלום) אם השקד הזאת עושה קארמה רעה היא תקבל רעה!!! אל תדאגי! אני מקווה שתסבול... אבל לבינתיים אל תתיחסי אליה פשוט שבי בשקט ותתעלמי ממנה
64
וואי שמעי זה ממש ממש עצוב...היא חברה ז ב ל..."חברה".. תתרחקי ממנה!!..אבל לפני תנסי לברר למה היא מתייחסת אלייך ככה? ואת צריכה למצוא לך חברים אחרים! חברים אמיתיים שיהיו איתך מתי שאת צריכה אותם ושלא יצחקו עלייך!! ברגעים קשים תגלי את החברים האמיתיים שלך!!..משפט נכון! להתראותת :][:
65
מותק, תתרגלי. יהיו עוד המון אנשים שיעשו לך את זה. את צריכה פשוט ללמוד להתעלם מהם. אם את מרגישה שאת צריכה לדבר עם מישהי, אני ב ICQ 348029936
66
שקד איך שאת רואה את התגובה הזאת את כותבת לי אני חייבת לדבר איתך עד זה.... אין בן אדם שמבין אותך יותר ממני....
67
בנותת יקרותת שליי--> ובעיקרר לילדההב שכתבהה אתת הכתבהה הזוו .. איןן דברר כזהה חברות, איןן פשוטט אאיןן, ואניי יודעתת את זהה מניסיוןן, אלל תסמכוו עלל אףף אחדד, חוץ מעל עצמיכןן!! הןן "נחמדות" אבלל מאחורי הגבב?! , הן ירכלו, יקללו , ירגרדו, ויסכסכוו.. אחיוותת , זאתת?1 לעולםם תזכרוו ..
68
אני יודעת מזה כשה יורדים אליך גם עלי יורדים אולי בגלל שאני גבוה או בגלל שאני שמנה. תמצאי לעצמך חברות שלא יצחקו עליך ואל תסתקלי עליה היא סתם מפגרת ובכלל סכרת זה לא מצחיק
69
יודעת מה נשמה? א.יש לך סוכרת...את לא הכי רזה... SO.??? אף אחד בעולם לא יכול לפגוע בך! רק את יכולה לפגוע בעצמך!ברגע שאת תהיי בטוחה בעצמך"בתכונות המדהימות שיש לך שום חברה או חבר לא ישפיעו עליך !! מכירה את הממושג: אל תיסתכל בקנקן אלא מה שיש בתוכו?????..אז ככה: יש סיפור ידוע בגמרא על קיסר , לקיסר היתה בת יהירה (כמו חברה שלך)..שהיא החליטה לרדת על עוזרו של הקיסר(שהיה מכוער בטירוף) היא קראה לעברו:"הי מכוער!!!מי עשה אותך כ"כ מכוער??? עוזר הקיסר,לא נפלה רוחו, והשיב לה..שמת לב היכן ובמה אביך מאחסן את היין שלו? בכלים הכי מכוערים והכי פשוטים, בכלי חרס! מה עשתה הבת??? הלכה והחליפה את כל כדי החרס שהיין היה נימצא שם לכלי כסף יפים ויקרים.... לא אחרה השעה וכל הארמון הוצף ריח רע... היין ששהה בכלי הכסף היקרים והיפים היתקלקל, והסריח!! ודי לחכימה בירמיזה... יש בך עוצמות חזקות ששווות כל דוגמנית... תנצלי את זה את,, לעשות את ההיפך ממה שעשתה לך חברתך,, לעזור לחלשות.. וככה את יצמחי ותילמדי להכיר ת היופי הפנימי שבך ורק אז תהיי שלימה עם היופי החיצוני שלך....ויש בך המון! טוב לב ונשמה שמבינה, נשמה רחומה! ב. תיתרחקי ושימי פס ארוך ומחוספס מימי שמציק לך.."מרביצים לך תיברחי.... נותנים לך תיקחי!!!!!!!!" כלל חשוב. ג.שמעתי לא מיזמן הרצאה בנושא אמונה וביטחון באלוקים,גולת הכותרת הייתה ,שכל צער שאדם עובר לא משנה באיזה תחום,, בריאותי..חברתי..נפשי.....אלוקים לא סתם מצער אותו..אלא זה בישביל שאח"כ הוא יידע איך לעזור למישהו אחר.... אז יאלה חומד....צאי לדרך ... תחשבי טוב יהיה טוב... ד. אחרון חביב: אין עוד מילבדו אפס זולתו! והככככלל לטובה. גם אם את לא מבינה אתזה עכשיו ,בסוף את תביני שה-כל היה לטובתך.... מבטיחה!
70
יודעת מה נשמה? א.יש לך סוכרת...את לא הכי רזה... SO.??? אף אחד בעולם לא יכול לפגוע בך! רק את יכולה לפגוע בעצמך!ברגע שאת תהיי בטוחה בעצמך"בתכונות המדהימות שיש לך שום חברה או חבר לא ישפיעו עליך !! מכירה את הממושג: אל תיסתכל בקנקן אלא מה שיש בתוכו?????..אז ככה: יש סיפור ידוע בגמרא על קיסר , לקיסר היתה בת יהירה (כמו חברה שלך)..שהיא החליטה לרדת על עוזרו של הקיסר(שהיה מכוער בטירוף) היא קראה לעברו:"הי מכוער!!!מי עשה אותך כ"כ מכוער??? עוזר הקיסר,לא נפלה רוחו, והשיב לה..שמת לב היכן ובמה אביך מאחסן את היין שלו? בכלים הכי מכוערים והכי פשוטים, בכלי חרס! מה עשתה הבת??? הלכה והחליפה את כל כדי החרס שהיין היה נימצא שם לכלי כסף יפים ויקרים.... לא אחרה השעה וכל הארמון הוצף ריח רע... היין ששהה בכלי הכסף היקרים והיפים היתקלקל, והסריח!! ודי לחכימה בירמיזה... יש בך עוצמות חזקות ששווות כל דוגמנית... תנצלי את זה את,, לעשות את ההיפך ממה שעשתה לך חברתך,, לעזור לחלשות.. וככה את יצמחי ותילמדי להכיר ת היופי הפנימי שבך ורק אז תהיי שלימה עם היופי החיצוני שלך....ויש בך המון! טוב לב ונשמה שמבינה, נשמה רחומה! ב. תיתרחקי ושימי פס ארוך ומחוספס מימי שמציק לך.."מרביצים לך תיברחי.... נותנים לך תיקחי!!!!!!!!" כלל חשוב. ג.שמעתי לא מיזמן הרצאה בנושא אמונה וביטחון באלוקים,גולת הכותרת הייתה ,שכל צער שאדם עובר לא משנה באיזה תחום,, בריאותי..חברתי..נפשי.....אלוקים לא סתם מצער אותו..אלא זה בישביל שאח"כ הוא יידע איך לעזור למישהו אחר.... אז יאלה חומד....צאי לדרך ... תחשבי טוב יהיה טוב... ד. אחרון חביב: אין עוד מילבדו אפס זולתו! והככככלל לטובה. גם אם את לא מבינה אתזה עכשיו ,בסוף את תביני שה-כל היה לטובתך.... מבטיחה!
71
אני ממש מכירה אנשים כאלה שרק מחפשים לפגוע ולהעליב אנשים שנראים להם חלשים מהם...הם אנשים מגעילים וההתעללות שלהם באנשים אחרים מוכיחה שהם חלשים בעצמם...ואת, את יודעת מה את צריכה לעשות עם היעל הסליחה על המילה-זונה שעושה לך את כל זה ולטל הדפוק ולכל שאר החראות...את צריכה להעמיד אותם פעם אחת במקום...אנשים כאלה לא יפסיקו להתעלל בך עד שלא תנקטי עמדה, עד שלא תראי להם שאת חזקה יותר מהם....ברגע שאת מתעלמת או יותר גרוע מראה להם סימנים של פגיעה את מעוררת אצלם את רצון התאווה להמשיך ולפגוע בך כי את גורמת להם תחושת סיפוק שאת חלשה...אני כל כך מבינה אותך..גם אלי התייחסו אנשים בצורה גועלית ואני בתור טיפוס ביישן לא ידעתי כיצד להגיב והראיתי חולשה...אני מדברת מתוך נסיון את חייבת להאבק, להעמיד אותם במקום, לעקוץ כשמציקים לך, למצוא את נקודות התורפה שלהם..אולי אפילו תצחקי להם בפרצוף...רק מלחמה תוביל לנצחון שלך!!!...תלחמי ותהיי חזקה...אני תומכת בך...אני מבינה אותך ולכן צר לי עליך כי אני יודעת איך ההרגשה כשרומסים אותך...אין מה לעשות- בחיים האלה צריך ללמוד להיות לפעמים אכזריים כדי לשרוד...תאבקי למען עצמך וכך תוכיחי לכולם שאת לא חלשה בכלל ושזה שיש לך סוכרת לא הופך אותך לפחות טובה מאחרים...בהצלחה לך..אני אתך =)
72
תקשיבי לפיתגם הזה: "הם לא שווים את הדימעה שלך" שמעליב אותך ועושה לך רע לא שווה את הדימעה הכי קטנה שלך. הם שווים את הצרות שלךך מאמי נ.ב. תמיד תיזכרי את המישפט הזה , מי שעושה לך רע לא שווה דימעונת שלךך ייאלה ביי בובה
73
The Way I Am
תיראי
מאמי אני מבינה מה קורה לך , יש ילדים רעים . הכי חשוב אל תתיחסי ואל תראי להם שאכפת לך וככה הם יפסיקו . אל תנסי לנקום או משו - הנקמה האמיתית תבוא משמיים ! אני מבטיחה לך ,.. ובקשר למחלה - תהי חזקה והכל יעבור בשלום . מקווה לטוב בשבילך
74
נשמה שליי אני בן 17 וחצי ואני חולה סוכרת כבר שנה ואף פעם לא יצחקו עליי או שמו כזה אבל מי שצחק עליךך הוא לא מבין כלום בחיים שלו וזה סתם על תשימי לב בכלל ...כי את שווה יותר מזה זה שיש לך מחלה זה לא אומר כלום .. עם בא לך לדבר 246539163 מאור
75
אני והוא ממש כמו אחים,אני לא מכירה אותו הרבה זמן אבל ממש התיחברנו. לפי מה ששמעתי ממנו ולפי מה שאני יודעת מידע אישי אני יכולה להגיד לך שמה שעשו לך פשוט מגעיל.... צריך לתת להם וואחד שיעור,שיבינו כמה זה קשה. צריך לתמוך באנשים כמוך ולא לצחוק עליהם. מסכנה. מקווה שזה לא יחזור על עצמו :)
76
סוטול בסטייל :P
וואי איזה כלבה
אל תיתני לילדה הזאת לשלוט לך בחיים היא פשוט אפס
מאמרים בנושא
שאלות בנושא נפש
אני צריכה טיפול
אני מרגישה צורך ללכת לטיפול עם פסיכולוגית אבל לא יודעת איך לדבר על זה עם אמא שלי... פסיכולוגית עונה לשאלות שלכן
15/01
שאלות בנושא נפש
חברה שלי מנצלת אותי
חברה שלי השתנתה ומעליבה אותי. איך אפשר לסיים את החברות? פסיכולוגית עונה לשאלות שלכן
01/01
שאלות בנושא נפש
אין לי בטחון ליד החברים
אין לי בטחון עצמי ובטח שלא ליד החברים שלי כבר שלוש שנים... פסיכולוגית עונה לשאלות שלכן
25/12
שאלות בנושא נפש
אמא, שחררי אותי
מה לעשות עם אמא שדואגת יותר מדי ואפילו לא נותנת לי לחצות כביש לבד? פסיכולוגית עונה לשאלות שלכן
18/12
כתבות נוספות צפי בכל הכתבות