כתבות עניין עניין עולמי
אובייקט מיני

 

 

היי בנות..
רציתי לדבר איתכן על נושא שאני לא יודעת אם מישהי דיברה פה עליו... הגוף שלכן ואיך שאתן מציגות אותו.

המון בנות שמות תמונות שלהן באתרים, אתרים כמו שוקס, שואומי, מקושרים ועוד... אם תסתכלו על רוב בנות שם תראו בנות שחושפות את הגוף וקצת את החזה..

 

אני חושבת "שמע ישראל, מה את חושבת שאת מצטלמת ככה?!"

 

כאילו באמת בנות חושבות שבנים ירצו אותם בגלל החזה?.. בנים שונאים את זה!! הם מתלהבים ופה ושם, אבל הם באמת שונאים את זה! הם חושבים שהבנות האלה זולות והמטרה שלהן כשהם רוצים להכיר בחורה כזו היא רק... יחסי מין.

 

אני חושבת  שמישהי שמצטלמת ככה לא מכבדת את עצמה, אז למה שיכבדו אותה? אני כל כך מקווה שתפסיקו להצטלם סקסי מידי עם הציצי בחוץ וכל זה...

 

מותר מידי פעם קצת סקסיות לא תזיק, אבל לא צריך להוציא חזה... אם את סקסית את סקסית גם בבגדים...
בהצלחה לכן ומקווה שתפנימו את מה שאמרתי... זה נכון..    

גיל

גיל:13תגובות
1
ראאאאאשונה..
2
צודקת!
3
צודקת 100% זה נורא עצוב שבנות עושות את זה
4
היי,פעם ראשונה שאני רביעית!,לגבי הכתבה לדעתי יש הבדל דק בין להיות זולה לבין להיות סתם כוסית שווה
5
כל כך צודקת! קחו דוגמא ממני, בפרופיל שלי במקושרים יש לי תמונות ממש יפות וכולם מגיבים עליהם רק דברים טובים ויפים ותאמינו לי שאין לי שם תמונה אחת שמראה ת"ציצים שלי..
6
לכולםם .. לחברוות שליי ולאללה שייש לי גישהה אלייהן בשואומייי .. זה זולל ומגעיילל!! אני בחיים לא הייתי מצטלמת ככה .. : D
7
צודקת ב-100000000% אני מסכימה איצך וכל מילה שכתבת נכונה!
8
באמת מוזר שלא דיברו פה על זה עדיין.. !בכל מקרה אני חושבת בידיוק כמוך! כל הבנות האלה נראות כמו אובייקט מיני ולא מבינות שנראות זולות..
9
יש משהו בזה(:
10
את צודקת 100% אני רואה כל יום בנות מצטלמות ממש חשוף אבל אני מתכוונת ממש וזה מגעיל !
11
את ממש צודקת!
12
את צודקת, אבל לא במאה אחוז... יש בנות שהן ממש לא זולות ולא שרמוטות ולא שום דבר והן פשוט נראות טוב וככה יוצא שלפעמים אם הן לובשות חולצה עם קצת מחשוף ומצטלמות ככה אז אומרים ישר שהיא זולה וזה לא כזה נכון.. שונאת הכללות..
13
חחחח את צודקת במשפט "אם את סקסית את סקסית גם בבגדים". אהבתי!
14
צ ו ד ק ת
15
צודקת במיליון אחוז את רק בת 13 ואני מקווה שתישארי ככה ולא תתקלקלי כי עם הבנות שיש בדור הזה ואנלא מדברת רק על תמונה עם בגדים חשופים אני ביכלל מדברת על ההתנהגות של בנות שנותנות וששוכבות בלי לידפוק חשבון בקיצר אחלה כתבה
16
פחיי איזה שטויווותתת ואם יש לי מה להראות יש לי גוף יפה אני רווצה להראות אני רוצה להבליט ת"חזה אני לא רואה אפחד ממטר אני יעשה מה שבא לייי ותאמיני לי בנים שונאים את אלה שסוגרות ת"עצמם כמו לא דעת מה דוגרי זה מגעיל שהכל סגור סגור
17
את צודקת!! בנות - תדעו לכן שאם הוא יראה אתכן חושפות הכל הוא ירצה סטוץ וזהו. ובדרך כלל האנשים האלה הם מניאקים ול א אמינים - נגיד שתהיי חברה שלו אז?!?! זה אומר שהוא לא יבגוד בך?!?! כמו שאת לא שמה לעצמך גבולות בלבוש ככה גם הוא לא ישים!! ויעשה מה שבראש שלו לא אכפת לו ממך!! תביני אכפת לו רק מהגוף שלך!!! ואם את יפה תהיי יפה גם כשלא תבליטי את כל החזה!! אבל הבנים הטובים באמת שלא לוקחים וזורקים, אלה שבאמת היית מוכנה להתחתן איתם - הם מחפשים את היופי הפנימי, ואולי גם החיצוני - אבל יופי זה לא אישה חצי ערומה. יופי זה בפנים, בטיפוח, בהייגנה, בגוף [ואני מתכוונת שלא תהיה שמנה מידי למה יש כאלה דבעות.. שאם הם היו רזות או לפחות מלאות הם היו יפות]..... בנות אל תהיו זונות!!!
18
וואלה נכוןן אבל יש תבנות שרוצות "להשוויץ" בציצי שלהן או בגוף שלהן.. הן לא מבינות שיש דרך אחרת. בנות, תשאירו קצת דמיוןן
19
חחחחחחח הצחקת אותי.. הבנים שונאים את זה?! זה הדבר היחיד שהם רוצים!
20
את כל כך צודקת!!!!!!!
21
את דיי צודקת.. אבל זה עניין שלהן, זה שהן מצלמות את הציצים זה לא אומר שהן לא מכבדות את עצמן. זה כנראה כי הן חושבות שזה יפה וימשוך תשומת לב.
22
זה נכון מאוד!!!
23
את אמרת שבנים אוהבים את זה אז אני ממש לא מסכימה איתך...נכון כל בן אוהב להסתכל על בחורה בבגדים מינימאליים אבל הוא לא יקח בחורה שמתלבשת ככה להיות חברה רצינית בשבילו אולי למשהו חד פעמי ולא יותר מזה!! אז תשמרו על הגוף שלכם ואל תראו אותו לכל אחד במיוחד לא בתמונות כי כשתיהיו אימהות לא תרצו שזאת הדוגמא שהבת שלכם תראה...
24
ועוד משהו מישהו חוץ ממני שם לב שכמעט בכל דבר שיוש מגיבה ראשונה חחח מוזר
25
מנוסח נורא אבל נכון
26
באמת
27
חחחח איך רואים שאת מהבנות שאין להם ציצי.
28
אלוהים ככ נכון... ככ מגעיל אותי לראות בנות שמתלבשות ככה וחושבות שזה יגרום למישו לסתכל עליהן. אולי כן אסל בטח שלא בכבוד
29
אני לא מצדיקה בנות שמצטלמות חשוף, אבל זכותן המלאה אז חלאס. כל אחת תעשה מה שבראש שלה. גם אם הוא מעוות.
30
את בכלל לא צודקת בנים אוהבים את זה מאוד וזה ממש יפה
31
צודקתת..אבל את לא יכולה עכשיו להגיד לבנות לא להתנהג ככה..מי שרוצה..שתעשה מה שבא לה..זה היא מקלקלת את עצמהה..חוצמזה שיש בנות שמתלבשות חשוףף והכל אבל לא נותנות ככה בקלותת..כמו איזה זונותת..הם מכבדות את עצמן אבל אוהבות להתלבש ככה..והקטע על החזה "הבנים שונאים את זהה" אל תגזימי..אז בסדר, הם לא יקחו בחורה כזאת ברצינות..אבל הם אוהבים את זהה..ואפילו אם לא כולם מראים את זה--> הם בתוכם כאלהה..ותאמיני לי שזה נכון לגביי כל הבניםם..אז כן, יש כאלה שיכבדו ולא יתחילו למשש והכל..אבל הם רוצים!!1 אפילו אם הם אומרים שלא..
32
או שתהפכי לאחת מהנשים הממורמרות שחושבות שהגוף שלהן טמא ולא בסדר, וכמובן, לא אוהבות את איך שהוא נראה וינסו למרר גם את שאר הנשים. אם כך, צר לי. טל
33
ממש צודקת, יש לי חברה כזאת, גאאד אני לא מסוגלת להבין אותה..\;
34
צודקת!!
35
יש לי ילדה מהכיתה שהיא כזאת כל הזמן הולכת עם חולצות כאלה שיראו לה תציצי(למרות שיש לנו חולצות ב"יס היא קונה חולצות פתוחות כאלה שיראו שיש לה ציצי והיא לא מבינה שזה לא גורם לבנים לרצות אותה יותר אלא דווקא לגרום להם לזלזל בה על הזולות....
36
אני מכירה אחת שיש לה עעעננננקקקק בכיתה ח" וכולם רוצים אותה רק בגלל זה.... היא מזה מסכנה כשחושבים על זה
37
Mוודקקקת ועעווד אייך ב- 10000000000000%
38
אם אני מתלבשת חששוף זה אומר שאנני שרמווטה ?! לאאא .. וכל אחת תעשה מה שבאלה .. לא נאה לך .. אל תסתכלי .. אם להתלבש טיפה חשוף גורם למישי להרגיש סקסית ולחייך לעצמה במראה לפני שהיא יוצאת .. אז בכיף .. מי את שתגידי לה לא .
39
צודקת כל כך. יפה לראות שבת 13 מגיעה לתובנה כזו!
40
את צודקת ב- 100% !
41
אני לא יגיד לך שאת לא צודקת , כי את ה כ י צודקת שיש , אבל עדיין ...תראי , אם את שואלת אותי יעני , יש בנות נגיד מהשכונה שלי / מהעיר שלי - והן אשכרה מצטלמות בבגד-ים ! ! ! אותי זה יכול לחרררפן , אבל אז מגיע הקטע המעצבן : הן באות ומתחילות לספר איך הן לא יכולות להוריד חולצה ליד החבר שלהן , הן לא יכולות להישאר לידו בחזייה ותחתונים או משהו , עלק "אני שומרת על הכבוד שלי ! " (עזבו שהן מזיינות תשכל , ומתחרמנות חופשי ) מה יענו את מצטלמת חצי ערומה , מפרסמת באינטרנט , ואז משחקת אותה צנועה ? סעו סעו ישרוטות , לדעתי ? כבר עדיף להתפשט ליד חבר שלך מאשר לשים תמונה שלך באותו מצב באינטרנט .
42
אני ממש מסכימה עם הכותבת, כי זה ממש מגעיל איך שכולן נראות כמו זונות עם הכול בחוץ, והכול בא מכל המפורסמות שמצטלמות ככה ומכל הקליפים ואני חושבת שבנות לא צריכות לעשות כל מה שהן רואות בטלוויזיה!!!!!!!!!!! טוב, סליחה על החפירה, לילה טוב!!!
43
את ממש צודקת ולדעתי אם בנות רוצות ככה להשיג בנים אז שיהיה להן בכיף!!...אני לא הייתי רוצה חבר שיהיה איתי רק בגלל החזה שלי (ויש לי בשפע ואני רק מנסה להסתיר אותו כול הזמן!!:])
44
מה כולן פה ניהיו לי צדיקות פתאום? אנשים שאומרים שהבנות האלה זולות הם אנשים פרימיטיבים וחשוכים אפשר לחשוב למה עם בן יצטלם בלי חולצה מישהו יגיד לו שזה זול?! לא כי אנחנו חברה שובניסטית זה מה שאנחנו.
45
את לא יודעת כמה את צודקתתת
46
צודקת1
47
א" כל - זה בן או בת ?! וב" בן זה משהו אחר , בנים רוצים רק לשכב עם הבנות וזהו . מעט מאוד בנים מעוניינים בבנות בגלל אופי , ואלה בנים נורמליים . בנות שמצטלמות ככה פשוט מחליאות אותי .
48
וואי!אם היית יודעת כמה פעמים אני אומרת את זה לכל החברות המפגרות שלי עם מקושרים!
49
לדעתיייייייי גם בן שמצלם את עצמו בלי חולצה זה דוחה והוא מתלהב מעצמו....להתלם רגיל....זה תמונות שרצות ברשת וזה מגעיל שרואים הכל....אם אתן יותר תסתירו יהיה יותר מעניין(לא אמרתילהתלבש חסודי כמובן אבל קצת עם טעם)
50
לדעתיייייייי גם בן שמצלם את עצמו בלי חולצה זה דוחה והוא מתלהב מעצמו....להתלם רגיל....זה תמונות שרצות ברשת וזה מגעיל שרואים הכל....אם אתן יותר תסתירו יהיה יותר מעניין(לא אמרתילהתלבש חסודי כמובן אבל קצת עם טעם)
51
צודקת לגמרי! זה פשוט גועל נפש איך שכל אחת מצטלמת ערומה ועוד באיזה תנוחות...פיי מגעילות!
52
את כ"כ צודקת אני אומרלת לכם זה נכון בנים מעריכם בנות שהם תמימות! תשאלו בן שנהוא לבד בלי חברים שלו והפוזה והוא יאשר לכם את זה..! חוץ מזה שזה מגעיל בלי קשר לבנים.. מה אתם עופות בשוק בשר? בודקים לכם תגוף ולפי זה שופטים אותכן?! ג-ו-ע-ל- נ-פ-ש
53
לכל אלה שהגיבו נגד הכתבה- אתן כל כך שטחיות! כל מה שחשוב לכן זה איך אתן נראות ומתלבשות וכמה רואים לכן מהציצי והעיקר שייראו. ואל תחשבו שזה לא עושה אותכן זולות כי זה עושה- ומאוד. יש לי חברות ממש יפות והן לא מתלבשות חשוף והן עדיין נחשבות יפות ובנים רוצים אותן ואנחנו מסתכלות על בנות פרחות שרק מראות את הציצי ובאות עם חולצות מבליטות ואולי יש בנים שמתחילים איתכן אבל הם בחיים לא יקחו אותכן ברצינות אז תפסיקו לחוש כי זה סתם עושה אותכן פרחות וזה לא יפה
54
-צודקת ב100 אחוזים- ואין מה להוסיף יותר.
55
גם אני אהבתי את המשפט-"אם את סקסית-את סקסית גם בבגדים" זה כ"כ נכון, גם אני חשבתי על הרעיון הזה. בד"כ משהי שחושפת את הגוף שלה, זו בד"כ מישהי שמרגישה שאין לה משהו טוב יותר להציע.. וחבל... בנים באמת לא אוהבים משהי זולה, בדיוק כמו שאת תראי בחור שמצטלם חצי בעירום, תתלהבי והכל אבל אני בטוחה של תרצי לבנות איתו קשר של ממש כי זה משדר שאין לו באמת כלום להציע לך חוץ מגוף חטוב. רק קשר יזיזות במקרה הטוב. אז בפעם הבאה אם את רוצה ליצור רושם "מושך" (אבל לא במובן המיני)- תעשי אולי פרצוף חמוד למצלמה, פוזה מצחיקה, מה שבא לך.. אבל ממחשוף-תשכחי!
56
חחח כמו עופות בשוק בשר :) (למרות שזה די נכון..)ד"א שם יפה (גם לי קוראים עדי) =) זה כ"כ ברור שרוב הבנות שאמרו שהם לא מסכימות איתה מתנהגות ככה וקשה להם לקבל את זה שזו התנהגות מגעילה ולנסות לשנות אותה..
57
איך רואים שאת בת 13
58
כל הבנות תבינו מה שהיא אמרה זה נכון
59
אני ממש מסכימה איתך!!!! ובנותת!! רק שתדעו שגם אם תלכו צנוע טיפה (אני לא מדברת על חולצה ארוכה וחצאים באורך של 5 מטר!!) זה לא יפחית מהערך שלך בעייני גבר, זה רק יוסיף לך!!
60
צודקת.. החברה הכי טובה שלי אז יש לה חברה שלא קשורה אליי... היא מצלמת ת"א ציצי שלה ושמה בשוקס.. כיאילו..מה!? אין לך מה לעשות חוץ מלצם ת"א ציצי ולשיפם אותם באתר שכול יראו!??
61
צודקתת!! כל מילה נכונהה... אין יותר מה להוסיףף חח DDDDDDDDDDDDDD:
62
ממש ממש צודקת! נחמד לראות שאפילו בנות בגיל 13 יודעות את זה ומנסות להעביר הלאה :]
63
את ממש צודקת!אני נאיתך בזה!!!!!
64
צודקת 100%
65
צודקת-זה ממש דוחה ומגעים וזה לא נקרא סקסי-אלא חסר גבולות וכבוד עצמי. צניעות בנות-זו המעלה שהופכת אותנו ליפות באמת.ולמי שרוצה לדעת אני לא דתיה
66
במילה אחת צודקת!! ובשלוש מילים את פשוט צודקת.. בקיצור לא משנה איך אני אכתוב את זה את צודקת D:
67
יאאו (: את כ"כ צווודקת .
68
מאוד אהבתי את הכתה את כותבת נהדר! אני מקווה שבנות כאלה יבינו סופ סופ את זה תודה וביי.
69
מה הקשר?! מה את סוטה שאת מיסתכלת איך הם לבושות?! שיעשו מה שבא להם.. אותך זה לא אמור לעניין
70
או הנה בחורה חכמה צנועה פשוטה ואני לא אומרת שזה רע כי ככה בנים גם יותר מתענינים רק בגוף שלך אלא באופי שלך באלגנטיות את המשחק של הקשה להשגה ככה זה הכי טוה השם שלך יעריכו אותך יותר תאמינו לי
71
גם לי נמאס מלראות את כל הבנות האלה שלא מכבדות את עצמן.. הוצאת לי את המילים מהמפה!
72
אויי..מסכינה שכמוותך..אני כ"כ בטוחה שאת הולכת להתגרש..באמת שחבל לי להגיד את זה..אבל זה ככה ולא אישי נגדך..אלה לכל הבנות שאומרות שזה בסדר להיות ככה עם כל המחשופים האלה למיניהם.. אתן כולכן..נותנות מעצמכן כל כך הרבה..שמה נשאר לאחרי החתונה?! כלום..ואז המשפחה שלכן תתפרק ואז הילדים שלכם יגדלו להיות עבריינים..פשוט חבל על החיים שלכם..כל חריץ קטן שאתן מראות יכול לשבש לכן את כל החיים וחבל לי עליכן...
73
צודקת אלה שמצטלמות ככה פשוט מוכרות את הגוף שלהן דרך האינטרנט.צניעות זה הדבר הכי יפה ומי שצנוע אז הסביבה רואה שיש לו גם אופי טוב.
74
אוי איזה הגזמה@@! מה אנחנו בגן...כל אחד יעשה מה שטוב לו ולא מה שטוב לך או לכל אחד אחר!
75
הכייי צודקת! בנים באמת שונאים את זה!,אף בן לא ירצה שחברה שלו תפרסם תמונות כאלה, ושבנים אחרים יראו אותה ככה, בכל זאת היא חברה שלו.., אני בטוחה שהם חושבים שזה זול ומגעיל,וסלחו לי על המילה אבל בנות שמתנהגות ככה, לא משנה אם הן באמנת כאלה או לא הן מצטיירות בפני מי שרואה את התמונות כשרמוטות..מגעיל :/
76
חחחחחחחחחחחחחחח יואו יא דוסיתתתתתתת איך הגזמת!!!!!!!!!!!!!!!!!! עאלק מה ישאר אחרי החתונה רואים שאת דוסית שלא מבינה מהחיים שלה
77
קודם כל אני חייבת לציין,שאת צודקת מאה אחוז. הבנות האלה באמת אינן מציגות יותר מאת החזה שלהן. בדר"כ הבנות האלה לא לומדות,מעצבנות מוות,ופשוט בא לך ליזרוק אותן מהחלון. כן כן,זה עצוב.אבל הם כבר עשו את הבחירה שלהם. אין מה לעשות בנוגע לזה חוץ מ..טוב להיתלונן. עם כמה שאת צודקת? מה כבר אפשר לעשות? כן,זה מצער גם אותי. אבל את יודעת שאני צודקת. מאי,17
78
איזה כוסית
79
את ממש צודקת נגיד לי יש שואומי אבל הצטלמתי רגיל עם טייץ וגופייה ג"ינס וחולצה וכאלה כמו בנאדם נורמלי ולא כמו המגעילות האלה שמצטלמות חצי עירומות :O
80
שחרחורת (:
.
הכל נכוון חוץ מכמה דברים. להצלתם עם בגד ים זה בסדר גם ככה רואים אותך ככה בים ובבריכה. ובנים ממש לא שונאים בנות כאלה הכל להיפך! אבל נכוון זה נורא מגעיל כשזה מגיע להראות דברים שלא צריך להראות.
81
ובעיקר את החזה בשביל מה????? בשביל בנים????!!!! בנים לא אוהבים את זה!!!! תפנימו
82
עכשיו אני תוהה למה אני באתר 4GIRLS
83
you_and_me
צודקת!
כול הבנים האלה בהתחלה מתלהבים מהן מתקתקים זורקים ורצים עלינו , מסקנה-בנים לא אוהבים זולות הם אוהבים ילדות טובות:] עובדה אח שלי תמיד יצא עם סתם זולות ועכשיו יש לו מישהי רצינית חמודה צנועה ופשוטה:]
84
לילווווש=]
.
צודקת..
85
Magical Bunny
.
צודקת. יש המון דרכים להיות סקסית בלי להראות הכל. מחשוף קטן זה בסדר, אבל פשוט לא להגזים.
מאמרים בנושא
מפת העולם
שאלון היבשות הגדול
מכירה את מפת העולם? בחני את עצמך - איפה נמצא כל אחד מהיעדים?
16/01
HAPPY NEW YEAR
סילבסטר 2017: הנשיקות הגדולות
עם מי את מתנשקת בסילבסטר 2017? קבלי את הנשיקות הגדולות שיעשו לך פרפרים בבטן...
29/12
אלימת בחברה
למה יש רוע בעולם?
פורגירלסית אחת שמעה על כמה מקרי אלימות קשים שזיעזעו אותה וגרמו לה לשאול למה אנחנו כל כך רעים אחד לשני...
16/12
איך לא להדבק
יום האיידס העולמי
היום אנחנו מציינים את יום האיידס העולמי עם סיפור אישי שיעודד אתכן לשמור על עצמכן...
01/12
כתבות נוספות צפי בכל הכתבות